Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy umeblowane Domaszczyn - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł88,87 m² 10 678,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dom dwulokalowy z ogrodem w sąsiedztwie lasu. Idealny dla wymagających! Pięknie zagospodarowany ogród (nasadzenia: trawa, kwiaty sezonowe, krzewy, drzewa oraz domek ogrodowy typu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł132 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

I domaszczyn, ul. Stawowa dom pod działalność gospodarczą I czynsz najmu - 5000 netto (plus liczniki) Do wynajęcia część domu o powierzchni użytkowej ok. 130 m z dużym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 490 000 zł131 m² 11 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w kameralnej zabudowie szeregowej (zaledwie 4 segmenty) w prestiżowej i zielonej części Domaszczyna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

2 990 000 zł268 m² 11 174,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w Domaszczynie (tuż pod Wrocławiem). Nieruchomość o powierzchni 267,57 m położona w otoczeniu sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

4 pokoje + 192m2 ogrodu / pompa ciepła / 2024 r. / prowizja 0%! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 119,77m2 z garażem w bryle budynku. Dom wybudowany w 2024 r. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Domaszczyn,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Judy Tadeusza

Domaszczyn,dolnośląskie

999 999 zł91 m² 10 960,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony zaledwie 4 km od granic Wrocławia, w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

2 990 000 zł268 m² 11 174,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w Domaszczynie o powierzchni całkowitej 267,57 mkw - wyjątkowa rezydencja z duszą i technologią przyszłości. Elegancja, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domaszczyn,dolnośląskie

999 000 zł91 m² 10 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domaszczyn,dolnośląskie

999 900 zł91 m² 10 951,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przylesie

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka 170 m kw (150 m kw mieszkalna plus 20 m kw garażu w bryle budynku). 5 pokoi (2 na parterze i 3 na piętrze), kuchnia, 1 łazienka na parterze oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 399 000 zł120 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domaszczyn,dolnośląskie

999 999 zł91 m² 10 964,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Komfortowy i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony zaledwie 4 km od granic Wrocławia, w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domaszczyn,dolnośląskie

1 049 995 zł91 m² 11 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

999 000 zł98 m² 10 193,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Domaszczynie przy ul. Fiołkowej. Dom jest gotowy, po odbiorach Trwają prace wykończeniowe do stanu pod klucz - planowane zakończenie w maju 2025 Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 160 000 zł141 m² 8 226,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Domaszczyn, okolice Wrocławia, położony w cichej i spokojnej części Domaszczyna. Działka i ogród: pięknie zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Judy Tadeusza

Domaszczyn,dolnośląskie

1 099 995 zł91 m² 12 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Domaszczyn,dolnośląskie

2 520 000 zł278 m² 9 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom, który zachwyci najbardziej wymagających klientów i zapewni im komfort na lata. Zapraszam do bliższego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Ten piękny dom jednorodzinny w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Domaszczyn,dolnośląskie

1 099 999 zł91 m² 12 060,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 449 000 zł176 m² 8 232,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem w Bąkowie w gminie Długołęka (duży ogród, zadaszony taras, gabinet do pracy, fotowoltaika, tuż przy lesie) Polecam na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 900 zł141 m² 10 637,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy z Długołęką. Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 500 001 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 500 000 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 001 zł141 m² 10 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 000 zł141 m² 10 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 900 zł141 m² 10 637,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 999 zł141 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 000 zł141 m² 10 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 519 000 zł141 m² 10 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Domaszczyn,dolnośląskie

1 149 000 zł111 m² 10 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Mam zaszczyt zaprezentować państwu na sprzedaż, połowę bliźniaka położonego tuż za granicami Wrocławia w miejscowości Domaszczyn. Ta nietuzinkowa nieruchomość otoczona jest przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Domaszczyn,dolnośląskie

1 190 000 zł142 m² 8 380,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny Dom w Urokliwych Pruszowicach koło Domaszczyna - Twój Raj w Bliskiej Okolicy Wrocławia. Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 107 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylesie

Domaszczyn,dolnośląskie

1 350 000 zł144 m² 9 389,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Z przyjemnością prezentuje ten uroczy dom zlokalizowany w spokojnej okolicy, idealny dla rodzin oraz osób poszukujących wygodnego miejsca do życia. Prezentowana nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach